.

 

 

 

 

 

 

 

.

Neden Biz


 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN

Biz başarısı kanıtlanmış bir şirketiz. Tüm projeler için müşteri memnuniyetini esas alarak son derece profesyonel kaliteli ekonomik çözümler üreten ve müşteri ihtiyaçlarına uygun malzemeler kullanarak doğru ve kalıcı çözümler sunmayı ilke edinmiş bir firmayız.


 DÜRÜST VE GÜVENİLİR

Bizim için dürüstlük sadece politika değil bir yaşam biçimidir, sadece müşterilerimizin tüm projeleri ve taleplerini tamamlamak için çalışıyoruz. Tüm kadromuz ile başarılı projeler ve çözümler üreterek siz değerli müşterilerimizin takdirini ve güvenini kazanmak bizlerin tek hedefidir.


 TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP EDEN

Biz müşterilerimiz ile belirlenen süreler içinde tüm projeleri tamamlamak için daha fazla verim ve yüzde yüz memnuniyeti sağlamak yenilikçi ve detaylara önem veren araştırma ya devam edip yeni gelişen el aletleri ve nano teknoloji ürünleri araştırarak uygulamalarını test ederek doğru ekonomik kalıcı ve zaman tasarrufu sağlayacak partnerler ile çözüm ortaklıkları yaparak sizlere teknoloji ve araçları en iyi kullanan bir şirketiz.

Biz Kimiz?

content_24content_23

Me Ya İnşaat İzolasyon Yalıtım ve Zemin Kaplama Sistemleri 2013 yılında İstanbul Anadolu Yakasında Ticari Hayatına Başladı ve sonra Avrupa Yakasında İkinci Şubesini de açmıştır. Biz ler başarılı projelere gururla imza attık. İstanbul ve Marmara Bölgesine Hizmet veren inşaat işi yapan İSTANBUL un güvenilir inşaat şirketlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. 3 yılı aşkın , hizmetleri , Me-Ya İnşaat İzolasyon Yalıtım ve Zemin Kaplama Sistemleri olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul ve diğer şehirlerde Çözüm Üretmekteyiz.

Her düzeyde müşteri beklentilerine dikkat ederken en yüksek standartlarını korumak için çalışıyoruz.

DEVAMINI OKU

Next Previous MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Bizimle irtibata geçin size en güzel çözümü en ekonomik şekilde sunalım.

PARTNERLERİMİZ

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client